Hajdukovi pioniri i kadeti pobijedili Sesvete

27/11/2015 - 14:16 sati

Hajdukovi pioniri i kadeti u 15. kolu 1 HNL na Poljudu su ugostili Sesvete.

Pioniri su upisali pobjedu od 3:1. S dva pogotka Ivana Brnića, Hajduk je došao do sigurnog vodstva, a utakmici je neizvjesnost vratio Ante Mamić pogotkom u 43. minuti. Konačnih 3:1 postavio je Bruno Jenjić 12 minuta kasnije.

Momčad trenera Krešimira Režića tako je ostvarila četvrtu uzastopnu pobjedu, za koju su zaslužni: Damjanović, Mihanović, Milinović, Vujčić, Džaja (od 53. Vulikić), Čuić (od 57. Božić), Vasilj (od 41. Ormož), Laušić,  Šarić (od 68. Lukić), Jenjić, Brnić (od 60. Jelavić).

Kadeti su protiv istog protivnika odigrali tvrdu utakmicu i osvojili tri boda zahvaljujući pogotku Ivana Vujčića u 65. minuti.

Trener Hari Vukas odlučio se za sljedeći sastav: Kokanović, Vuletić (od 66. Šantalab), Bradarić,  Budalić, Radić, Rakić, Kreković (od 63. Bajić), Skorup (od 57. Vidović ), Maganjić (od 75.  Šiljić), Teklić (od 79. Palaversa), Vujčić.

Hajdukovi mlađi pioniri (2004.) trenera Gorana Perutovića  u 11. kolu Lige NSŽSD pobijedili su Mosora u Žrnovnici s visokih 9:0.  Dvostruki strijelci bili su Duje Gudelj i Jere Vrcić, a po jednom su mrežu Mosora zatresli Stipe Zubanović, Josip Baturina, Toni Blažević, Ivan Budimir i Marin Banić

Hajduk je nastupio u sljedećem sastavu: Vukman, Pućo, Stjepanović, Budimir, Zubanović, Gudelj, Banić, T. Blažević, Baturina, Vrcić, F. Blažević. Klupa: Mišević, Brkljača, Popović, Topal, Prančević, Letaj.

Još u subotu pioniri II (2002.) trenera Tihomira Trogrlića u 13. kolu 1. HNL Središte Split odigrali su susret bez pogodaka na gostovanju u Dugopolju.

Za bijele su nastupili:  Perić (od 36. Franetović), Unušić (od 67. Penova), Babić, Pervan, Gulišija, Kekez, Klarić, Ožegović (od 58. Mandušić), Ljubičić, Botica, Mamić.

Subota, 28. studenoga 2015.

DUGOPOLJE:

1. HNL Središte Split (2002.):  DUGOPOLJE - HAJDUK  0:0

Nedjelja, 29. studenoga 2015.

ŽRNOVNICA:

Liga NSŽSD (2004.)                MOSOR – HAJDUK  0:9 (Gudelj 15. i 28., Vrcić 36. i 37., Zubanović 18.,  Baturina 20., T. Blažević 43., Budimir 52. i Banić 57.)

POLJUD:

Prva HNL (PIONIRI):                HAJDUK - SESVETE   3:1 (Brnić 19. i 37., Jenjić 54.)

Prva HNL (KADETI):                HAJDUK - SESVETE   1:0  (Vujčić 65.)