Mjesto: Split
Datum: 3/12/2017
Poraz Hajduka II na oproštaju od polusezone

3/12/2017 - 15:24 sati
Hajduk II - Lučko 0:2Hajduk II - Lučko 0:2Hajduk II - Lučko 0:2Hajduk II - Lučko 0:2Hajduk II - Lučko 0:2Hajduk II - Lučko 0:2Hajduk II - Lučko 0:2Hajduk II - Lučko 0:2Hajduk II - Lučko 0:2Hajduk II - Lučko 0:2Hajduk II - Lučko 0:2Hajduk II - Lučko 0:2Hajduk II - Lučko 0:2Hajduk II - Lučko 0:2Hajduk II - Lučko 0:2Hajduk II - Lučko 0:2
Hajduk II - Lučko 0:2

HAJDUK – LUČKO 0:2 (0:0)
Druga HNL, 19. kolo
Split, stadion Poljud
Sudac: Lukša Klaić (Konavle)
Strijelci: 0:1 Serdarušić (73), 0:2 Janjiš (89)
HAJDUK II: Ljubić, Bašić, Batarelo (od 7. Barišić), Gruica, Bradarić, Šeparović, Pasariček, Ćurić, Teklić (od 80. Relota), Delić, Prtajin (od 77. Kovačević).
LUČKO:  Koprić, Knezović, Lončar, Bae, Matoš, Barišić, Marinić (od 90. Janjiš), Serdarušić, Rihtar (od 41. Ribić), Petrović.

U posljednjoj utakmici jesenskog dijela prvenstva Hajduk je na Poljudu poražen od Lučkog. Gosti su do pobjede došli golovima Josipa Serdarušića u 73. I Roberta Janjiša u 89. minuti.
Početak utakmice protekao je u obostrano otvorenoj igri, a prvu priliku imao je Hajduk II u 25. minuti, no udarac Tonija Teklića otišao je preko gola. Posljednjih pet minuta prvog dijela Bijeli su pritisnuli svog protivnika, vidjeli smo nekoliko uzastopnih opasnih centaršuteva, ali gosti su se obranili.
U drugom dijelu nastavila se dominacija Hajduka II, Bijeli su kreirali nekoliko opasnih suituacija. Od 65. do 69. minute u prigodama su bili Ivan Delić, Mario Ćurić i Luka Pasariček, ali je siguran bio gostujući vratar Miroslav Koprić. Nakon neiskorištenih prilika Lučko je kaznilo svog domaćina i s dva pogotka u finišu utakmice došlo do vrijednih bodova u borbi za opstanak.
Trener Bijelih Siniša Orečanin nakon utakmice čestitao je gostima na pobjedi.
- Smatram da je pobjeda Lučkog zaslužena, nogomet se igra zbog golova, a mi nažalost u posljednje tri utakmice u tom segmentu nismo uspješni. Morat ćemo se dodatno potruditi, pred nama je duga pauza u kojoj će biti i dosta radnih obveza. Sigurno je da bi drugačiji ishod današnjeg susreta značio i ljepšu sliku naše polusezone, ali vjerujem u ovaj projekt i siguran sam da će naša mlada momčad u nastavku prvenstva pokazati svoju vrijednost i karakter.