Počele pripremne utakmice druge momčadi: Dugopolje - Hajduk II 2:2

22/7/2017 - 21:20 sati

Odigrali su nogometaši Siniše Oreščanina danas prvu prijateljsku utakmicu u okviru priprema za početak drugoligaškog natjecanja. Gostovao je Hajduk II u Dugopolju protiv istoimenog domaćina, nakon 90 minuta rezultat je bio 2:2. Domaćini su dvaput vodili, Bijeli dvaput izjednačavali. U prvom je dijelu za Hajduk II zabio Ivan Prtajin, a u drugom iz kaznenog udarca Deni Jurić.

Hajduk II (prvo poluvrijeme): Ljubić, J. Bašić, Milić, Batarelo, Bradarić, Nejašmić, Teklić, Ćurić, Mrkonjić, Prtajin, Mastelić.

Hajduk II (drugo poluvrijeme): Gujić, Relota, Barišić, Cetina, M.L. Vojković, Šeparović, Pasariček, Skorup, Delić, Jurić, Kovačević.

Iduću prijateljsku utakmicu Hajduk II će igrati u četvrtak na turniru u Zmijavcima. Suparnik Bijelima bit će Solin.