Pioniri: VARAŽDIN- HAJDUK  2:3 (0:0)
Utakmica 28. kola 1.HNL
Stadion: NK Varaždin
Sudac: Marko Dergez (Đurđevac)
Strijelci: 1:0 Bujan (18), 2:0 Telebar (30), 2:1 L. Petrović (52), 2:2 L. Petrović (58), 2:3 Ćubelić (61)

HAJDUK: Silić, Vukman, Posinković (od 40. M. Petrović), Pelivan, Bradarić (od 61. Prpić), Krolo, Brkljača (od 43.Žulić), Ćubelić, Letaj (od 40 Dominić) Škorlić (od 36. Mihovilović) L. Petrović.

Pioniri Hajduka osvojili su tri boda na gostovanju u Varaždinu nakon velike borbe i potpunog preokreta. Iako su Bijeli imali prvu šansu preko Leonarda Petrovića u 16. minuti, gosti su iz dvije polukontre u prvom dijelu došli do opipljivog vodstva. Najprije je Bruno Bujan snažno pucao malo iskosa, a lopta se od prečke odbila u Hajdukovu mrežu. Drugi pogodak domaćih postignut je u 26. minuti, nakon ubačaja s desne strane najspretniji je u gužvi bio Davor Telebar.

U drugom dijelu igrači trenera Jure Srzića preuzeli su inicijativu što je rezultiralo preokretom. Najprije je Leonardo Petrović na asistenciju brata Mislava udarcem glavom smanjio vodstvo domaćih, a potom je isti igrač smetao protivničkom vrataru i laganim dodirom pomogao da jedna duga lopta Mate Vukmana pronađe put do mreže. Pobjedu Bijelima donio je kapetan Ivan Ćubelić prekrasnim udarcem s 25 metara, koji je odsjeo u lijevim rašljama vratara Marina Kos Hajrača.

---

Kadeti:  VARAŽDIN - HAJDUK  1:5 (0:3)
Gledatelja: 200
Sutkinja: Ivana Martinčić (Koprivnica)
Strijelci: 0:1 Čuić (36), 0:2 Brnić (38), 0:3 Šarić (39), 0:4 Brnić (45), 0:5 Šarić (56), 1:5 Dolovski (70)
HAJDUK: Sentić, Unušić, Vujčić, Vušković , Belančić (od 24.Galić), Jurica (od 61 Lauš),  Čuić (od 50. Klarić), Jenjić (od 61. Vivodinac), Buble (od 50. Nikl), Šarić, Brnić.

Kadeti su ostvarili uvjerljivu pobjedu od 5:1. Odluka je pala u samo tri minute finiša prvog dijela kada su Mario Čuić, Ivan Brnić i Ivan Šarić brzopotezno napunili mrežu domaćeg vratara Silvija Jovana. U nastavku su Brnić i Šarić udvostručili svoj golgeterski učinak na ovoj utakmici i na semaforu je zasvijetlilo 0:5. Poraz domaćina ublažio je Ivan Dolovski malo prije posljednjeg zvižduka sutkinje Ivane Martinčić.