Pobjede pionira i kadeta protiv RNK Splita

Utakmica 16. kola 1. HNL za pionire
Sudac: Josip Zec (Split)
Strijelci: 0:1 Čengić (31), 0:2 Glavina (64), 0:3 Petrović (66)
HAJDUK: Silić, Vukman, Pelivan, Krolo (od 63. Glavina), Vuko (od 49. Posinković), Želalić (od 54. Jakir), Dominić, Čubelić, Petrović, Čengić (od 41. Letaj), Mihovilović (od 41. Sučić).

Pioniri Hajduka u derbiju 16. kola 1. HNL su u Parku mladeži pobijedili RNK Split s 3:0. Igrači trenera Jure Srzića poveli su krajem prvog poluvremena. Ivan Dominić ubacio je s desne strane, a udarac Leonarda Petrovića kratko je odbio domaći vratar Rino Travnikar. Najprisebniji je bio Ivo Čengić i loptu ubacio u mrežu domaćih. U drugom poluvremenu vodila se žestoka i ravnopravna utakmica, a pitanje pobjednika riješio je Ante Glavina sjajnim udarcem s 25 metara koji je završio u rašljama gola domaćih. Pobjedu Bijelih je potvrdio Petrović pogotkom u 66. minuti.

_ _ _

Kadeti: RNK SPLIT – HAJDUK  0:1 (0:1)
Utakmica 16. kola 1. HNL za kadete
Sudac: Lukša Klaić, (Konavle)
Strijelac: 0:1 Belančić (33)
HAJDUK: Runje, Iličić, Vušković, Vujčić, Galić (od 68. Jurica), Belančić (od 79. Milinović), Čuić, Šarić (od 79. Popić), Buble (od 61. Topić), Jenjić (od 68. Mamut), Brnić.

Kadeti Hajduka u u derbiju 16. kola 1. HNL su u Parku mladeži pobijedili RNK Split s 1:0. Igrači trenera Igora Tolića do pobjede su došli nakon jednog prekida. Najbrži je na ubačenoj lopti bio Mario Vušković, a njegov udarac u mrežu je proslijedio Marin Belančić.