Pioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - InterPioniri i kadeti: Hajduk - Inter

Poljud, Pomoćno igralište stadiona Poljud
Sudac: Josip Zec, (Split)
Strijelci: 1:0 Ćubelić (23-11 m), 2:0 Petrović (64)
HAJDUK: Mišević, Vukman, Krolo (od 53. Glavina), Pelivan, Bradarić (od 47. Gavranić), Dominić, Letaj (od 42. Jakir), Ćubelić, Čengić (od 66. Želalić), Mihovilović (od 42. Sučić), Petrović
Pioniri Hajduka pobijedili su Inter s 2:0. Bijeli su poveli u 23. minuti. Nakon igranja rukom u šesnaestercu gostiju, sudac Josip Zec pokazao je na bijelu točku, a Ivan Ćubelić je bio siguran izvođač. Gosti su do izjednačenja mogli doći u 26. minuti, ali je Luka Gajski loše reagirao na 10 metara od gola nakon jednog ubačaja s desne strane.  Prvu prigodu u nastavku imao je Hajduk, Ivan Ćubelić je bio najviši u skoku nakon kornera, ali je njegov udarac glavom obranio vratar gostiju Fran Gelo. Gosti su poveli brzu kontru i izborili korner, ali je na ubačaj iz kuta sigurno reagirao domaći vratar Luigi Mišević.  Najveću priliku gosti su imali u 38. minuti, nakon pogreške u obrani Bijelih, Gajski je ostao sam na pet metara od gola, ali je loše zahvatio loptu.  Deset minuta kasnije dvije prilike za Hajduk u jednoj akciji. Najprije je Ivo Čengić nakon kornera šutirao s tri metra ali je Gelo odbio u korner. Potom je nakon udarca iz kuta najviši u skoku bio Mate Vukman, ali vratar gostiju opet je uspješniji. Konačan rezultat postigao je Leonardo Petrović u 52. minuti. On je lijepo prihvatio jednu loptu iz sredine i smireno svladao gostujućeg vratara.

---

Kadeti: HAJDUK – INTER  3:0
Utakmica 11. kola 1. HNL za kadete
Sudac: Jakov Titlić (Hrvace)
Strijelci: 1:0 Čuić (2), 2:0 Brnić (57), 3:0 Šarić (65)
HAJDUK: Sentić, Iličić (od 59. Mamut), Vušković, Škaričić (od 66. Vujčić), Belančić (od 66. Milinović),  Jurica (od 59. Galić), Jenjić, Čuić, Buble (od 66. Lauš), Šarić, Brnić

Kadeti Hajduka uvjerljivo su pobijedili goste iz Zaprešića. Gosti su pružili dobar otpor i nakon ranog vodstva Bijelih uspijevali održati prividnu ravnotežu, no u drugom poluvremenu Hajduk je ipak došao do uvjerljive pobjede. Najbolji igrač utakmice bio je nezaustavljivi Ivan Brnić, koji je u tandemu s Ivanom Šarićem zadavao najviše muke gostujućoj obrani. Bijeli su poveli u 2 minuti, lijepo je Luka Buble proigrao Brnića koji se sjurio po lijevoj strani i proigrao Marija Čuića za vodstvo Hajduka. Bijeli su zaprijetili i na početku drugog poluvremena, dobar centaršut Davida Iličića gosti su odbili u korner, a potom je u skoku najviši bio Marin Belančić, ali mreža gostiju ostala je netaknuta. Sredinom drugog dijela Hajduk je povećao vodstvo, a Brnić se upisao u strijelce. Lijepu akciju Bijelih s nekoliko brzih dodavanja Čuić je oplemenio dodavanjem petom za Brnića koji s 15 metara precizno gađa donji lijevi kut vratara Danijela Bobineca. Osam minuta kasnije Bruno Galić je dugom loptom proigrao Brnića na desnoj strani, a njegov ubačaj iskoristio je spretni Šarić te postavio konačan rezultat utakmice.