Prijateljska utakmica
Čapljina, stadion Bjelave
Strijelci: 0:1 Blagaić (6), 0:2 Blagaić (38), 0:3 Bajić (75), 1:3 Kajtazi (80)
HAJDUK II: Grbić (od 46. Matijaš), Rakić, Barišić, Ševelj (od 46. Radić), Bradarić, Nejašmić (od 46. Ćurić), Pasariček, Palaversa, Blagaić, Šego (od 46. Bajić), Kovačević (od 46. Prtajin).
U posljednjoj utakmici prije zimske pauze Hajduk II je gostovao u Čapljini. U prijateljskom susretu momčad trenera Siniše Oreščanina nadigrala je svog domaćina i ostvarila pobjedu od 3:1.
Bijeli su došli u vodstvo u 6. minuti. Michele Šego je s desne strane ubacio u sredinu, a Domagoj Bradarić vratio za Jakova Blagaića koji sa 16 m pogađa u desne vratareve rašlje. Blagaić je u 38. minuti postigao i drugi pogodak Bijelih. Luka Pasariček je proigrao Šegu na desnoj strani, a njegovu povratnu loptu Blagaić smireno plasira u donji desni vratarev kut.
Vodstvom Bijelih od 2:0 završilo je prvo poluvrijeme, a ovaj rezultat svijetlio je na semaforu do 75. minute. Tada je Mario Ćurić proigrao Juricu Bajića koji s desne strane ulazi u protivnički šesnaesterac i snažno lijevom nogom pogađa u lijeve rašlje gola domaćih. Počasni gol domaći su postigli u 80. minuti, a strijelac je bio Kajtazi.