Po jakom vjetru na Poljudu druga momčad Hajduka pobijedila Zmaja 2:0

6/3/2015 - 13:49 sati
Hajduk II - Zmaj 2:0Hajduk II - Zmaj 2:0Hajduk II - Zmaj 2:0Hajduk II - Zmaj 2:0Hajduk II - Zmaj 2:0Hajduk II - Zmaj 2:0Hajduk II - Zmaj 2:0Hajduk II - Zmaj 2:0Hajduk II - Zmaj 2:0Hajduk II - Zmaj 2:0Hajduk II - Zmaj 2:0Hajduk II - Zmaj 2:0
Hajduk II - Zmaj 2:0

Hajduk II pobijedio je i u drugoj utakmici u nastavku natjecanja u 3. HNL Jug, ovaj put je momčad trenera Marija Osibova na Poljudu bila bolja od korčulanskog Zmaja iz Blata 2:0.

Uvjeti za igru su bili iznimno teški. Zbog jakog vjetra bilo je gotovo nemoguće organizirati kombinatoru igru pa ipak su igrači rezervne momčadi Hajduka pokazali više i zasluženo pobijedili.

Golove su zabili Basha u 39. i Franić u 52. minuti

Kod prvog gola u 39. minuti, nakon brzog kontranapada preko cijelog terena u čemu je sudjelovalo nekoliko igrača, Prskalo je bio taj koji je dao završni pas, ostavio je loptu za Bashu, a on je s vrha kaznenog prostora neobranjivo pogodio donji lijevi kut vratiju.

Hajduk II pobjedu je osigurao na početku drugog poluvremena, u 52. minuti kad je Hairlahović poslije kornera s desne strane, iz druge ubacio, a najviši u šesnaestercu gostiju bio je Franić, koji udarcem glavom zabija gol.

Utakmicu je gledao i trener prve momčadi Hajduka Stanko Poklepović

Hajduk II: Grbić, Tudor, Pejić, Franić, Bosančić, Domej, Hairlahović, Juranović, Mastelić (od 86. Žužul), Basha (od 67. Puljić), Prskalo (od 78. Maretić).