Gledatelja: 50
Sudac: Nino Vugrinec (Sveti Đurđ)
Strijelci: 0:1 Buk (51.), 0:2 Kekez (57.)
HAJDUK: Franetović, Unušić, Babić (od 36. Bekavac), Pelivan, Galić, Čubelić (od 36. Pervan), Topić, Bebić (od 36. Klarić), Ljubičić, Biuk, Mamić (od 52. Kekez).

Pioniri Hajduka osvojili su nova tri boda na gostovanju u Koprivnici. Momčad trenera Jure Srzića pobijedila je rezultatom 2:0, a odluka je pala u drugom poluvremenu. U samo šest minuta Hajduk je realizirao svoju bolju igru, strijelci za Bijele bili su Stipe Biuk u 51. i Luka Kekez u 57. minuti.

---

Kadeti:
SLAVEN BELUPO - HAJDUK 2:2
Utakmica 26. kola 1. HNL za kadete
Sudac: Ivan Župan (Bjelovar)
Strijelci:  1:0 Fusić (4.), 1:1 Brnić (41.), 1:2 Kreković (63.), 2:2 Sinjaković

HAJDUK: Baždarić, Vušković, Karabatić, Vujčić, Radić, Čuić, Kreković, Šarić, Brnić, Blagaić, Šego.

Igrači trenera Siniše Oreščanina osvojili su bod, konačan rezultat bio je 2:2. Domaćin je došao u vodstvo pogotkom Zvonimira Fusića već u 4. minuti, a Hajduk potom preokrenuo preko Ivana Brnića i Leona Krekovića. Konačan rezultat 11 minuta prije kraja postavio je Davor Sinjaković.