Pioniri postigli sedam pogodaka protiv Solina

Pioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - SolinPioniri Hajduk - Solin

21. kolo Prve HNL
Pomoćni teren stadiona Poljud
Sudac: Luka Grbavac
Gledatelja: 100
Strijelci: 1:0 Krolo (19), 2:0 Petrović (22), 3:0 Mihovilović (31), 4:0 Mihovilović (45), 4:1 Ugrina (51), 5:1 Petrović (60), 6:1 Petrović (66), 7:1 Mihovilović (69)

HAJDUK: Silić, Vukman, Prpić (od 57. Bradarić), Krolo, Pelivan (od 49. Posinković), Brkljača (od 46. Žulić), Letaj,  Ćubelić (od 53. Jakir), Mihovilović, Čengić (od 46. M. Petrović), L. Petrović

Hajdukovi pioniri uvjerljivo su otvorili nastavak prvenstva pobijedivši  Solin s visokih 7:1 na pomoćnom poljudskom terenu.

Bila je to jednosmjerna utakmica od samog početka, momčad Jure Srzića stvorila je pregršt prilika kroz izrađene akcije, a prvi pogodak postigao je Ivan Krolo u 19. minuti susreta.  Tri minute kasnije već je bilo 2:0 nakon što se pred golom gostiju najbolje snašao Leonardo Petrović.

Do kraja poluvremena dva pogotka za Bijele postigao je napadač Kristian Mihovilović, prvi 31. minuti nakon prekrasne akcije u kojoj je u tri dodavanja izbačena cijela obrana Solina, drugi u zadnjoj minuti prvog dijela nakon odličnog udarca s desetak metara.

Početkom drugog poluvremena Solin je smanjio na 4:1 preko Karla Ugrine koji se najbolje snašao u gužvi pred vratima Hajduka.

Do kraja susreta Bijeli su postigli još tri pogotka, dva je postigao Petrović, a još točku na i stavio je Mihovilović u posljednjim trenutcima utakmice.