Zadar, igralište Stanovi
Sudac:  Dino Papak (Šibenik)
Strijelci: 0:1 Ćubelić (47), 0:2 Mihovilović (62)
HAJDUK: Silić, Vukman, Krolo (od 65. Jakir), Pelivan, Prpić, Bradarić (od 19. Brkljača), Letaj, Ćubelić, Čengić (od 36. M. Petrović), Mihovilović (od 66. Žulić), L.Petrović (od 64. Posinković).

Pioniri Hajduka pobijedili su u gostima Zadar s 2:0 i plasirali se u četvrtfinale Kupa u kojem će gostovati u Varaždinu. Prvi dio završen je bez pogodaka, a Hajduk je bolju igru okrunio u nastavku s dva pogotka. Strijelci za momčad trenera Jure Srzića bili su Ivan Čubelić 47. i Kristian Mihovilović u 62. minuti.

---

Kadeti: HAJDUK – ISTRA 1961  10:2 (6:1)
Utakmica 1/8 finala HNK za kadete
Split, pomoćno igralište stadiona Poljud
Sudac: Josip Dugandžić (Komin)
Strijelci: 0:1 Hmura (1), 1:1 Šarić (1), 2:1 Šarić (5), 3:1 Brnić (14), 4:1 Iličić (19), 5:1 Jenjić (27), 6:1 Jurica (30), 7:1 Vušković (47 – 11 m), 7:2 Kristaj (51), 8:2 Nikl (52), 9:2 Buble (57), 10:2 Čuić (74 – 11 m).
HAJDUK: Sentić, Iličić (od 41 Mamut), Škaričić (od 41 Vušković), Vujčić, Belančić, Jurica, Jenjić (od 41 Čuić), Nikl, Buble, Šarić (od 41 Topić), Brnić (od 40 Runje).

Kadeti Hajduka uvjerljivom pobjedom od 10:2 nad Istrom 1961 plasirali su se u ¼ finale Kupa. Već u prvoj minuti postignuta su dva pogotka, gosti su poveli preko Josipa Hmure, a Hajduk izjednačio pogotkom Ivana Šarića, koji je samo četiri minute kasnije Bijele doveo u vodstvo.  Hajduk je do poluvremena ostvario uvjerljivih 6:1, ali u posljednjoj minuti ostao bez vratara Karla Sentića koji je zbog prekršaja izvan kaznenog prostora dobio crveni karton. Unatoč brojčanoj inferiornosti i činjenici da je trener Igor Tolić  reprezentativce koristio samo po jedno poluvrijeme, Bijeli su nastavili s dominacijom i u drugom poluvremenu još četiri puta zatresli mrežu gostujućeg vratara Mateja Markovića