Osam pogodaka juniora protiv Uljanika

22/6/2017 - 21:20 sati
Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8
Juniori: Uljanik - Hajduk 0:8

Juniori:  ULJANIK - HAJDUK  0:8
Završnica prvenstva nogometnih središta - 2. kolo
Split, Stadion Poljud
Gledatelja: 300
Sudac: Ivan Župan, (Bjelovar)
Strijelci: 0:1 Šego (5), 0:2 Krajina (20), 0:3 Nejašmić (28), 0:4 Krajina (37), 0:5 Bradarić (39), 0:6 Delić (70), 0:7 Vidović (79), 0:8 Delić (83)

HAJDUK: Ninčević, Barišić (od 62. Delić), Skorup (od 46. Čančar), Batarelo (od 62. Pasariček), Bradarić (od 53. Ćurić), Palaversa, Nejašmić (od 43. Simonović), Rakić, Vidović, Šego, Krajina

Juniori Hajduka bili su izuzetno efikasni u drugom kolu Završnice prvenstva nogometnih središta. Bijeli su pobijedili Uljanik s uvjerljivih 8:0. Utakmica je otvorena s tri prekrasna pogotka i  praktički je sve bilo riješeno nakon samo 28 minuta.

Michele Šego i Ivan Krajina vratara Uljanika Leonarda Sabattija su svladali efektnim lob udarcima, a Darko Nejašmić pravom bombom s 25 m. Trener Mario Despotović donekle je izmijenio početni sastav u odnosu na prvo kolo, a u igru je uveo i šest zamjena, kako bi se opterećenje ravnomjerno podijelilo, a s obzirom na činjenicu da će se u pet dana morati odigrati četiri utakmice. Hajduk je bio dominantan, raspoložen i efikasan, već u prvom poluvremenu Bijeli su postigli čak pet pogodaka, a jedinu prigodu gosti su stvorili tek u 73. minuti. Uz čak osam pogodaka, igrači Hajduka tri puta su pogađali i okvir gola.

U drugoj utakmici odigranoj u Vranjicu Hypo Limač je pobijedio Bjelovar s 3:0. Hajduk je nakon dva kola vodeći na ljestvici sa šest bodova, a Hypo Limač i Rudeš  koji su tek odigrali jedno kolo imaju po tri boda.

U trećem kolu u petak, u Vranjicu u 9 sati igraju Rudeš i Hypo Limač, dok na Poljudu u 11.30 sati Bjelovar igra protiv Uljanika. Hajduk je slobodan.