Mlađi pioniri treći na turniru u Sarajevu, Leo Pućo igrač turnira

9/1/2017 - 12:27 sati

Hajdukovi mlađi pioniri II osvojili su treće mjesto na međunarodnom dvoranskom turniru Šampion junior kup u Sarajevu. Igralo se po pravilima dvoranskog nogometa s vratarem i pet igrača u polju, a Hajduk je nastupio s dvije momčadi uzrasta U 12.

Prva momčad plasman u četvrtfinale ostvarila je u skupini s momčadima Akademija Sarajevo B, Šmartno, Young boys i Dar, dok je druga momčad za protivnike imala Akademiju Sarajevo A, Domžale, Novi grad i Bambinose.

Prva momčad u četvrtfinalu je bila bolja od Akademije Sarajevo A, a susret je završen pobjedom bijelih od 3:1.

U polufinalu momčad trenera Mate Radića igrala je s mostarskim Veležom, nakon 24 minute bilo je 0:0, a Mostarci su bili uspješniji u izvođenju kaznenih udaraca i ostvarili plasman u finale.

Hajduk je u borbi za treće mjesto nakon 1:1 boljim izvođenjem kaznenih udaraca pobijedio Varaždin.

Hajdukovac Leo Pućo proglašen je najboljim igračem turnira, a boje bijelih u obje momčadi branili su: Marko Pelivan, Roko Marović, Ivan Katić, Domagoj Begonja, Bepo Franić, Stipe Jurlin, Leo Pućo, Roko Brajković, Vjeko Šemiga, Nikola Balić, Luka Kapulica, Duje Drnasin, Dino Madunić, Andrija Bašić, Duje Rosandić, Filip Ivanković i Duje Hrgović.

U vodstvu puta uz trenere Matu Radića i Zlatka Runju bio je i fizioterapeut Matko Jurić.