Mlađi pioniri (2003.) i juniori uvjerljivo pobijedili u Sinju

20/5/2016 - 10:14 sati
Autor: Frano Grgurević

U 15. kolu prve lige početnika Hajduk je pobijedio Dalmatinca rezultatom 4:0.

Pioniri i kadeti u 28. kolu HNL u subotu su gostovali u Koprivnici. Protivnik bijelih bio je Slaven Belupo, a prvi su na teren izašli pioniri trenera Krešimira Režića i upisali pobjedu od 2:1.

Dvostruki strijelac za bijele bio je Bruno Jenjić, a poraz domaćina ublažio je Marko Golubić. Hajduk je nastupio u sastavu: Damjanović, Mihanović, Milinović (od 60. Vulikić), Vujčić, Vušković, Džaja, Iličić (od 67. Lukić), Čuić, Jelavić (od 56. Božić), Jenjić (od 70. Topić), Brnić (od 69. Žilić).

Kadeti su osvojili samo bod unatoč vodstvu od 2:0, koje su u prvom poluvremenu osigurali golovima Mikulića i Šege, domaćin je preokrenuo u nastavku i u samom finišu došao do izjednačenja iz kaznenog udarca.

Trener Hari Vukas u Koprivnici se odlučio za sljedeći sastav: Kokanović, Šantalab, Mikulić, Budalić, Radić, Rakić (od 75. Blagaić), Vidović (od 53. Vujčić), Palaversa, Šego, Nejašmić (od 59. Teklić), Maganjić.

Na Poljudu su ovog vikenda nastupiti samo mlađi pioniri (2004.) trenera Gorana Perutovića. Oni su pobijedili Slogu (M) rezultatom 6:0. Trostruki strijelac bio je Baturina, a po jednom su mrežu protivnika zatresli T. Blažević, Pućo i Banić.

Pioniri II (2002.) u 25. kolu 1. NL Središta Split gostovali su kod Dubrovnika te se kući vraćaju s minimalnom pobjedom od 1:0. Utakmicu je presudio pogodak Vinka Rozića u 24. minuti.

Momčad trenera Tihomira Trogrlića nastupila je u sljedećem sastavu: Franetović, Unušić, Babić, Pervan, Škaričić, Galić (od 64. Penova), Klarić, Rozić, Ljubičić (od 55. Gulišija), Biuk (od 43. Botica), Mamić (od 65. Grčić).

U nedjelju su kod Junaka gostovali mlađi pioniri (2003.) i juniori te ostvarili identične pobjede od 4:0.

Strijelci za mlađe pionire trenera Mate Ordulja bili su Rozić 2, Ivčević i Budiša.

Hajduk je nastupio u sastavu: Čović, Gavranić, Dominić, Previšić, Pelivan, Jakir, Čengić, Žulić, Ivčević, Jelić, Pavlović. Klupa: Nikolić, Rozić, Budiša, Želalić, Glavina, Kuzmić.

Kod juniora u strijelce su se upisali A. i M. Ćurić, Krajina i Ivanišević

Trener Tonći Žilić na teren je izveo sljedeći sastav: Matijaš (od 75. Ćurković), Simonović, Jurić (od 70. Fadić), Batarelo, Dumančić (od 39. Vuletić), Barišić, Kovačević (od 75. Duvnjak), A. Ćurić, Krajina, M.Ćurić, Ivanišević.

Srijeda 18.svibnja

Liga početnika (2005.)  Dalmatinac - Hajduk 0:4

Subota, 21. svibnja 2016.

KOPRIVNICA:

Prva HNL (pioniri):  SLAVEN BELUPO - HAJDUK  1:2 (Jenjić 2)

Prva HNL (kadeti):  SLAVEN BELUPO - HAJDUK  2:2 (Mikulić, Šego)

DUBROVNIK:

1. NL Središte Split (2002.):  DUBROVNIK - HAJDUK  0:1 (Rozić)

Nedjelja, 15. svibnja 2016.

POLJUD:

Liga NSŽSD (2004.):   HAJDUK - SLOGA (M)  6:0 (Baturina 3, T. Blažević, Pućo i Banić)

SINJ:

1. NL Središta Split (mlađi pioniri 2003.) JUNAK - HAJDUK  0:4 (Rozić 2, Ivčević i Budiša)

1. NL Središta Split (juniori)  JUNAK - HAJDUK  0:4  (A. Ćurić, M. Ćurić, Krajina i Ivanišević)