Natjecanje: Međunarodna prijateljska utakmica zatvorena za gledatelje
Suci: Armando Šorli (Maribor, Slovenija)
Maribor: Lokomotiv B - Hajduk 2:2

30/6/2013 - 12:35 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Pripreme u Sloveniji (Sezona 2013/14.)"

Strijelci: 0:1 Kiš (7), 0:2 Lobancev (30, autogol), 1:2 Lomakin (34), 2:2 Masimov (80).

Lokomotiv Moskva B
: Lobancov, Čalov, Liscov, Bella Ondoua, Barišnjikov, Lomakin, Salamanov, Korjan, Mirančuk, Pugijev, Kurzenjev (još su igrali: Mulin, Turik, Masimov, Muračev, Čukanov, Martinov)

HAJDUK
: Stipica, Mikanović (Tomaš 69), Maloča (Jonjić 67), Nižić, Lučić, Sušić (Elez 67), Luštica, Bradarić (Vuković 70), Tomičić, Kiš (Džoni 67), Bencun.

----

Hajduk je poveo u  sedmoj minuti, zabio je Kiš nakon što je Sušićev udarac obranio vratar Lokomotiva Lobancev

Vodstvo Hajduka se povisilo u 30. minuti i to - autogolom. Nakon Bradarićevog kornera vratar Lobancev nije dobro reagirao, loptu je već uhvatio kada mu je ispala i upala iza crte.

Na 1:2 smanjio je Lomakin, također nakon kornera. Lopta se nakon gužve ispred vrata Stipice odbila do Lomakina koji je snažno pucao, Hajdukov vratar je uspio dohvatiti loptu, no udarac je bio presnažan.

U 80. minuti Rusi su izjednačili. Nakon akcije Bijelih krenuli su u kontra-napad, Masimov je pogodio za 2:2.