Letica poslije susreta: Pokušao sam ostati miran i to se isplatilo

3/12/2017 - 13:56 sati
Sve vijesti vezane za temu "Rijeka - Hajduk 1:2 (Rijeka, 2/12/2017)"
Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2Rijeka - Hajduk 1:2
Rijeka - Hajduk 1:2

Igrala se 69. minuta susreta na Rujevici, a sudac utakmice Igor Pajač na konzultaciju suca Frana Jovića pokazao je na 11 metara. Protestirali su hajdukovci smatrajući da govora o kaznenom udarcu nije bilo, no na vratima Hajduka maksimalno koncentriran bio je mladi Karlo Letica koji je duboko udahnuo i fantastično obranio udarac Marija Gavranovića. Pogodio je napadač Rijeke stranu, ali nije mogao preko letećeg Omišanina koji je zaključao gol i sačuvao prednost svoje momčadi.

- San je bio pola ovoga, ne mogu sam vjerovati što se dogodilo, nisam još došao sebi. Strpljenje i rad su doveli do ovoga, ništa drugo. Kod penala sam pokušao ostati miran do kraja i pročitati stranu. Na taj način branim i to mi se isplatilo. - kazao je Karlo vidno uzbuđen nakon utakmice ne skrivajući oduševljenje pobjedom i svojom sjajnom prezentacijom.

Značajan obol pobjedi dao je i stoper Petar Bosančić koji je u igru ušao u 76. minuti susreta i pomogao suigračima da zajedno s Leticom sačuvaju vrata i ostvare značajnu pobjedu na Rujevici.

- Utakmica je sama po sebi bila teška, bilo je i nezgodno vrijeme. Vjetar je puhao, nama je pomagao prvo poluvrijeme, njima drugo, ali eto na otvaranju drugog poluvremena smo uspjeli zabiti preko Ercega. Trenerova zamisao je da zadnjih 20-ak minuta pojača malo zadnju liniju, da čuvamo tih 2:1 i tome sam pridonio. Sretan sam sa smo uspjeli pobijediti na kraju.