Kadeti uvjerljivom pobjedom otvorili nastavak prvenstva

Kadeti: HAJDUK - SOLIN 4:1
21. kolo Prve HNL
Pomoćni teren stadiona Poljud
Sudac: Jakov Titlić
Strijelci: 1:0 Brnić (4), 2:0 Brnić (23), 3:0 Jenjić (25), 3:1 Vuknić (36), 4:1 Brnić (65)

HAJDUK: Runje, Iličić, Škaričić (od 52. Belančić), Vušković, Galić (od 41. Mamut), Jurica, Brnić, Jenjić (od 58. Lauš), Buble, Čuić (od 41. Nikl), Šarić (od 76. Kovačević)

Hajdukovi kadeti pobjedom protiv Solina 4:1 otvorili su nastavak sezone 1.HNL.

Momčad Igora Tolića od samog je početka nametnula jak ritam što je rezultiralo pogotkom Ivana Brnića već u 4. minuti susreta. Isti igrač povisio je na 2:0 u 23. minuti, da bi već u sljedećem napadu Bruno Jenjić povisio na 3:0.

Do kraja prvog dijela Solin je uspio smanjiti rezultat preko Mateja VuknićaKonačnih 4:1 postavio je Brnić u 65. minuti postigavši hat-trick.

Dodajmo kako je u nedjelju u 16.30 bila zakazana i prijateljska utakmica Hajdukovih juniora sa Solinom, međutim u međuvremenu je otkazana.