Kadeti i pioniri pobijedili Lokomotivu na Kajzerici, juniori napunili mrežu GOŠK-a

22/11/2015 - 14:40 sati
Autor: Frane Grgurević

Hajdukovi pioniri i kadeti vraćaju se s gostovanja kod Lokomotive u 14. kolu 1 HNL sa svih šest bodova.

Pioniri su ostvarili treću uzastopnu pobjedu, ovaj put s minimalnih 2:1. Dvostruki strijelac za momčad trenera Krešimira Režića bio je Bruno Jenjić, a jedini gol za privremeno izjednačenje Lokomotive postigao je Bruno Zdunić.

Hajduk je nastupio u sastavu: Damjanović, Mihanović, Milinović, Vujčić, Džaja, Čuić, Vasilj (od 68. Vulikić), Laušić (od 66. Božić),  Šarić (od 70. Jelavić), Jenjić, Brnić (od 70. Ormož).

Ludu utakmicu na Kajzerici su odigrali kadeti trenera Harija Vukasa. Oni su pobijedili svog domaćina vaterpolskim rezultatom 6:4, te upisali pobjedu u utakmici punoj preokreta.

Lokomotiva je povela s 1:0 i na poluvremenu imala 3.2, ali bodovi su otišli u Split. Trostruki strijelac bio je Ivan Vujčić, a u strijelce su se još upisali Leon Kreković, kapetan Josip Rakić i Frane Šiljić.

Za Hajduk su igrali: Baždarić (od 41. Kokanović), Vuletić,  Bradarić,  Budalić, Šantalab, Rakić, Kreković (od 79. Bajić), Skorup (od 63. Palaversa), Maganjić (od 72. Vidović), Teklić (od 41. Šiljić), Vujčić.

Hajdukovi mlađi pioniri (2004.). trenera Gorana Perutovića  u 10. kolu Lige NSŽSD pobijedili su na Poljudu Jadran iz Kaštel Starog s uvjerljivih 8:0. Trostruki strijelac za Hajduk bio je Josip Baturina, po dva pogotka dodali su Jere Vrcić i Marin Banić, a u strijelce se upisao i Toni Blažević.

Visoku pobjedu bijelima su donijeli: Silić, Đolonga, Budimir, Zubanović, Đonlić, Gudelj, Banić, T. Blažević, Baturina, Brkljača, F. Blažević. Klupa: Vukman, Vrcić, Topal, Prančević, Vrbat.

Identičnim rezultatom 8:0 okončan je i susret mlađih pionira (2003.) protiv GOŠK – a iz Kaštel Gomilice. Dvostruki strijelac za momčad trenera Mate Ordulja  bio je Vinko Rozić, a efikasan dan bijelih zaokružili su Ivan Ivčević, Antonio Jakir, Ivano Luka Želalić, Stipan Budiša, Robert Pelivan i Bepo Čudina.

Hajduk je nastupio u sastavu: Purić, Andrić, Jakir, Čubelić, Pelivan, Bradarić, Želalić, Čudina, Rozić, Ivčević, Jelić. Klupa: Nikolić, Budiša, Glavina, Kuzmić, Burić, Šakić.

Juniori Hajduka u 13. kolu 1. HNL Središte Split također su bili uvjerljivi protiv GOŠK – a iz Kaštel Gomilice. Hajduk je pobijedio sa 7:0, a put prema pobjedi otvorio je Toni Ivanišević golovima u 36. i 40. minuti.

Minutu prije poluvremena na 3:0 povisio je Silvio Malkoč, a u drugom poluvremenu gosti su primili još četiri pogotka. U strijelce se dvaput upisao Josip Šimunović, a po jednom su precizni bili Antonio Ćurić i Ante Kovačević.

Trener Tonći Žilić odlučio se za sljedeći sastav: Delpont, Prugovečki, Malkoč (od 70. Grbavica), Ćerdić (od 53. Fadić), Dumančić, Batarelo, A. Ćurić (od 76. Duvnjak), Kovačević, Krajina, M. Ćurić (od 76. Blagaić), Ivanišević (od 46. Šimunović)

U posljednjoj nedjeljnoj utakmici, pioniri II trenera Tihomira Trogrlića pobijedili su Dubrovnik 1919 rezultatom 3:0, a strijelci su bili Luka Mamić, Nikola Pervan i Marin Ljubičić.

Sastav Hajduka: Perić (od 36. Franetović), Unušić, Grčić (od 57. Penova), Pervan, Gulišija, Kekez, Klarić, Ožegović (od 57. Mandušić), Ljubičić, Botica, Mamić.

Nedjelja, 22. studenoga 2015.

POLJUD:

Liga NSŽSD (2004.)    HAJDUK – JADRAN KS  8:0 (Baturina 14., 17. i 21., Banić 7. i 24., Vrcić 37. i 52. i Blažević 43.)

1. HNL Središte Split (2003.): HAJDUK – GOŠK KG  8:0 (Rozić 5. i 18., Ivčević 4., Jakir 20., Želalić 35., Budiša 41., Pelivan 45. i Čudina 56).

1. HNL Središte Split (Juniori)  HAJDUK – GOŠK KG  7:0 (Ivanišević 36. i 40., Šimunović 69. i 75., Malkoč 44., A. Ćurić 73., Kovačević 77.)

1. HNL Središte Split (2002.):  HAJDUK - DUBROVNIK 1919 3:0 (Mamić 11., Pervan 44. i Ljubičić 60.)

ZAGREB:

Prva HNL (PIONIRI):  LOKOMOTIVA - HAJDUK   1:2 (Jenjić 32. i 57.)

Prva HNL (KADETI):    LOKOMOTIVA - HAJDUK   4:6 (Vujčić 26., 68. i 80., Kreković 24., Rakić 50. i Šiljić 75.)