Juniori uvjerljivo slavili protiv Rudeša i ostvarili treću pobjedu

24/6/2017 - 13:28 sati
Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5
Juniori: Rudeš - Hajduk 1:5

Juniori:  RUDEŠ  -  HAJDUK 1:5
Završnica prvenstva nogometnih središta - 4. kolo
Split, Stadion Poljud
Gledatelja: 700
Sudac: Ivan Župan, (Bjelovar)
Strijelci: 0:1 Skorup (39), 0:2 Čančar (42), 1:2 Šokčević (45), 1:3 Delić (52), 1:4 Delić (69), 1:5 Delić (81 – 11 m)

HAJDUK: Matijaš, Barišić, Čančar (od 71. Vidović), Skorup, Batarelo, Simonović (od 51. Palaversa), Pasariček (od 71. Ćurić), Delić, Teklić (od 59. Vujčić), Krajina (od 59. Šego), Rakić (od 46. Budalić).

Juniori Hajduka pobijedili su Rudeš rezultatom 5:1 u četvrtom kolu Završnice prvenstva nogometnih središta. Trostruki strijelac za momčad trenera Marija Despotovića bio je Ivan Delić, a po jednom su protivničku mrežu zatresli Dino Skorup i Marko Čančar.

Hajduk je poveo u 39. minuti efektnim pogotkom Skorupa iz slobodnog udarca s 25 metara. Tri minute kasnije Čančar je odlično reagirao na lijep ubačaj s desne strane i povisio vodstvo. Utakmici je neizvjesnost vratio igrač Rudeša Mateo Šokčević koji je na isteku poluvremena smanjio vodstvo Hajduka na 2:1.

U drugom poluvremenu razigrao se Hajdukov centarfor Ivan Delić koji je s tri postignuta pogotka postavio konačan rezultat utakmice. Dva pogotka Delić je postigao u situacijama jedan na jedan, a posljednji iz jedanaesterca koji je izborio Ivan Vujčić.

U drugoj utakmici u Vranjicu, Hypo Limač je s 4:0 pobijedio Uljanik. U posljednjem kolu u nedjelju u Vranjicu u 9 sati igraju Bjelovar i Rudeš, dok na Poljudu u 10 sati Hajduk igra protiv Hypo Limača i taj susret odlučit će o osvajaču prvog mjesta.