Juniori u Makarskoj uvjerljivo osvojili Županijski kup

19/10/2016 - 16:50 sati
Juniori osvojili Županijski kupJuniori osvojili Županijski kupJuniori osvojili Županijski kupJuniori osvojili Županijski kupJuniori osvojili Županijski kup
Juniori osvojili Županijski kup

Hajdukovi juniori osvajači su kupa NSŽSD. Bijeli su pristali na zamjenu termina utakmice i domaćinstva finala ovog natjecanja kako bi uveličali feštu Dana grada Makarske.

Hajduk je u divnom ambijentu te po lijepom i sunčanom vremenu u susretu protiv domaćeg Zmaja prikazao dominantnu i efikasnu igru te je na koncu slavio s uvjerljivih 9:0.

Mladi igrači trenera Marijana Budimira su na suveren način došli do trofeja i osigurali sebi mjesto u ždrijebu u Hrvatskog nogometnog kupa za juniore.

Strijelci za momčad trenera Budimira bili su Galić u 9. i 29, Budalić u 13., Vujčić u 21. i 51., Krajina u 35., Barišić u 61., Šarić u 70. te Vidović u 78. minuti susreta.

Hajduk je nastupio u sljedećem sastavu: Kokanović (od 56. Damjanović), Budalić (od 65. Vuletić), Batarelo, Bradarić, Barišić, Nejašmić (od 56. Čeko), Galić (od 56. Neveščanin), Skorup (od 65. Šarić), Krajina (od 56. Kovačević), Teklić, Vujčić (od 65. Vidović).

Osvajanju Županijskog kupa prisustvovali su i predsjednik Uprave Hajduka Ivan Kos, sportski direktor Mario Branco, pomoćnik sportskog direktora Saša Bjelanović, voditelj akademije Krešimir Gojun, član Nadzornog odbora Kluba Nikica Krnić te predsjednik Nogometnog saveza Županije splitsko-dalmatinske Vinko Radovani.