Juniori startali pobjedom od 3:1 nad Bjelovarom

21/6/2017 - 20:57 sati
Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1
Juniori: Hajduk - Bjelovar 3:1

Juniori:  HAJDUK - BJELOVAR 3:1
Završnica prvenstva nogometnih središta - 1. kolo
Split, Stadion Poljud
Gledatelja: 500
Sudac: Marko Cestarić, (Sisak)
Strijelci: 1:0 Teklić (17), 1:1 Đipalo (50), 2:1 Delić (51), 3:1 Vidović (83)

HAJDUK: Matijaš, Barišić (od 60. Bradarić), Čančar, Skorup (od 77. Rakić), Batarelo, Simonović (od 60. Nejašmić), Pasariček, Ćurić (od 60. Palaversa), Delić, Teklić (od 71. Vidović), Šego (od 60. Krajina)

Juniori Hajduka pobjedom od 3:1 nad Bjelovarom su startali na Završnici prvenstva nogometnih središta. Strijelci za momčad trenera Marija Despotovića bili su Tonio Teklić, Ivan Delić i Karlo Vidović

Hajduk je poveo u 12. minuti nakon voleja Teklića s nekih 20 m. Lopta je zakačila jednog protivničkog igrača i prevarila gostujućeg vratara. Hajduk je imao inicijativu, a gosti su zaprijetili brzom kontrom u 30. minuti, koju je spriječio Luka Pasariček

Prva šansa gostiju u nastavku susreta pretvorena je u pogodak. Igrala se 50. minuta, udarac Franje Jakovića iskosa obranio je Davor Matijaš, ali u nastavku akcije precizan je bio Siniša Đipalo. Hajduk je uzvratio već u idućoj minuti, Delić je primio jednu loptu na 10 m iskosa s desne strane i snažnim prizemnim udarcem pogodio suprotni kut. Pokušali su gosti uzvratiti, ali bez većih opasnosti pred golom Bijelih. Ulazak Karla Vidovića donio je još aktivniju igru Bijelih po boku, upravo taj igrač postigao je pogodak za konačnih 3:1. Hajduk je u finišu mogao do još uvjerljivije pobjede, ali je odličnim intervencijama vratar Juraj Fanton zaustavljao pokušaje Ivice Batarela, Karla Vidovića i ivana Delića.

U drugoj utakmici prvog kola Rudeš je s identičnih 3:1 pobijedio Uljanik. U drugom kolu u četvrtak u Vranjicu u 17 sati igraju Hypo Limač i Bjelovar, dok na Poljudu u 19.30 sati Hajduk igra protiv Uljanika.

Prije utakmice Hajduka i Bjelovara održana je mala svečanost na kojoj su uručeni pehari i medalje Hajdukovim mlađim pionirima, kadetima II i juniorima za osvojena prva mjesta u ligaškim natjecanjima.