Juniori protiv Istre upisali novu prvenstvenu pobjedu

14/10/2017 - 14:33 sati
Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2
Juniori: Hajduk - Istra 1961 4:2

Juniori: HAJDUK - ISTRA 1961 4:2 (3:1)
Utakmica 7. kola 1. HNL za juniore
Poljud, pomoćni travnjak
Gledatelja: 200
Sudac: Duje Strukan (Split)
Strijelci: 1:0 Vidović (5.), 2:0 Ševelj (7.), 2:1 Miljanić (11.), 3:1 Bajić (41.), 3:2 Miljanić (59.), 4:2 Romić (90.)
HAJDUK: Matijaš, Radić, Ševelj, Krajina (od 85. Romić), Čeko, Kosić, Vidović (od 85. Rončević), Rakić, Sekulić (od 62. Kreković), Blagaić (od 88. Čovo), Bajić (od 78. Karabatić).

Juniori Hajduka danas su na Poljudu pružili dominantnu predstavu i slavili protiv vršnjaka iz Istre 1961 rezultatom 4:2 u 7. kolu 1. HNL

Hajduk je silovito krenuo u utakmicu i već na samom početku, u petoj minuti susreta poveo golom Karla Vidovića na asistenciju Ivana Krajine. Velika dominacija Bijelih nastavila se i dalje i u sedmoj minuti ogleda Vicko Ševelj je zabio nakon dobre kombinacije domaćih iz kornera.

Gosti se nakon rezultatskog minusa od dva pogotka vraćaju golom iz prekida i dobrog skoka Vice Miljanića u 11. minuti. Jako dobra igra Hajduka nastavila se u prvom poluvremenu u kojem je Jurica Bajić zabio četiri minute prije kraja prvog dijela. S tim rezultatom se otislo na poluvrijeme.

Odmah po početku drugog poluvremena strijelac trećeg gola Bajić propušta dobru priliku nakon fantastično izvedene kontre. Gosti u 59. minuti novim golom Miljanića vraćaju zaostatak na 3:2. Uslijedilo je nekoliko dobrih situacija na obje strane, ali nijedna nije realizirana sve do posljednje minute susreta kada Marin Romić volejem rješava utakmicu na asistenciju Hrvoja Rončevica za konačnih 4:2 za Hajduk.

Na terenu smo vidjeli dobru prezentaciju obje ekipe koje žele igrati i gledatelji su mogli svjedočiti lijepoj utakmici s puno golova i prilika.