Utakmica 6. kola 1. HNL za juniore
Sesvete, Igralište Sesvete
Gledatelja: 100
Sudac: Tino Krečak (Velika Gorica)
Strijelci: 1:0 Novokmet (2 – 11 m.), 2:0 Hranjec (14), 2:1 Blagaić (23), 2:2 Bajić (45), 2:3 Bajić (48), 3:3 Novokmet (49), 3:4 Bajić (65)
HAJDUK: Matijaš, Čeko, Vušković (od 46. Brnić), Radić, Ševelj, Rakić, Blagaić (od 72. Karabatić), Bajić, Krajina (od 66. Čovo), Kosić, Šarić (od 57. Sekulić).

Juniori Hajduka u 6. kolu 1. HNL u Sesvetama su pobijedili istoimenog domaćina rezultatom 4:3. Igrači trenera Marija Despotovića slavili su u uzbudljivoj i efikasnoj utakmici punoj preokreta, a najbolji igrač utakmice bio je trostruki strijelac Jurica Bajić.

Domaći su nakon 14 minuta vodili 2:0 unatoč dobroj igri Bijelih i lijepim šansama Ivana Šarića u 10. i Ivana Krajine koji je pogodio prečku u 12. minuti. Hajduk nastavlja s dominacijom i do kraja prvog dijela uspijeva poravnati, a potom preko raspoloženog Bajića u 48. minuti i povesti s 3:2.

Oba Bajićeva pogotka postignuta su šutevima izvan šesnaesterca domaće momčadi, a iz slične pozicije prvi pogodak za Bijele postigao je Jakov Blagaić. Samo minutu nakon vodstva Hajduka od 3:2, jednu neopreznost u obrani koristi Marko Novokmet i donosi domaćinima izjednačenje. Najbolji igrač utakmice Bajić u 65. minuti visokim presingom oduzima loptu domaćem stoperu i smireno poentira za vodstvo Hajduka od 4:3 što je bio i konačan rezultat ove lijepe i uzbudljive utakmice.