Juniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - LokomotivaJuniori: Hajduk - Lokomotiva

Split, pomoćno igralište stadiona Poljud
Sudac: Dario Kulušić (Šibenik)
Strijelci: 0:1 Kastrati (37), 0:2 Vranjković (54) 1:2 Skorup (81)

HAJDUK: Ninčević, Rakić (od 68. Giljanović), Ševelj, Radić, Bradarić (od 85. Rončević), Palaversa, Skorup, Kosić, Bajić, Blagaić, Vidović (od 61. Čeko).

Hajdukovi juniori poraženi su u četvrtfinalu Kupa u Splitu od Lokomotive rezultatom 2:1. Gosti su bili opasniji na samom startu utakmice, prijetili su preko brzonogog Lirima Kastratija koji je dva puta pogađao okvir gola. Kastrati je goste doveo u vodstvo u 37. minuti, a potom je nakon bijega po desnoj strani u 54. minuti asistirao Marku Vranjkoviću za drugi pogodak. Igrači Marija Despotovića od 46. minute su imali igrača više jer je zbog prekršaja drugi žuti karton dobio Lovro Dobrić.

Drugi dio protekao je u inicijativi Bijelih, dva puta u dobrim prilikama bio je Karlo Vidović, Jurica Bajić zaprijetio je udarcem glavom u 69. minuti, a Ante Palaversa iz slobodnog udarca 10 minuta kasnije. Dino Skorup iz gužve je zatresao mrežu gostiju u 81. minuti i vratio nadu Bijelima, ali svi napori domaćih u posljednjih 10 minuta ostali su bez rezultata.