Pula: Istra - Hajduk 1:3

19/11/2017 - 19:51 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Istra - Hajduk 1:3 (Pula, 19/11/2017)"
Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3Istra - Hajduk 1:3

Kraj utakmice

90+2 Bravo Dante, vratar Hajduka sjajno je obranio kazneni udarac Ofosea.

90+1 Jedanaesterac za Istru, sudac ga je svirao nakon kontakta Ofosea i Nižića.

90 Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade.

88 Žuti karton dobio je Pešić.

86 Posljednja izmjena u Hajduku. Izlazi Toma Bašić, ulazi Juranović.

81 Erceg je dao odličnu loptu za Pešića koji zaobilazi vratara i pokušava pronaći usamljenog Radoševića

78 Kokorović izlazi, ulazi Prelčec

78 Hamza napušta igru, mijenja ga Zvonimir Kožulj.

77 Hamzin udarac s 10 metara iskosa blokiran je u novi korner za Hajduk.

74 Pešić je ostavio loptu za Tomu Bašića na 7 metara, no veznjak Hajduka promašuje loptu. U nastavku akcije ispred…

72 Radošević je imao otvoren prostor na 10 metara, no snažno je tukao, a lopta je otišla nekoliko centimetara preko grede.

68 Ivan Pešić ulazi u igru, izlazi strijelac trećeg pogotka za Hajduk Ahmed Said Said.

67 Istra je smanjila rezultat na 3:1, pogodak je dao Kitanovski koji je s 20 metara zakucao pod gredu.

63 Promjena u redovima Istre. Iz igre Gotal, u igru Grujević

60 Said je dobio loptu na lijevoj strani i ubacio u peterac gdje je loptu čekao Hamza, ali domaći branič odbija u korner.

59 Pogodili su domaćini vratnicu, ali sudac Pajač označio je zaleđe

50 Prvu priliku u drugom dijelu imali domaćini, volejem je pokušao Halilović, no Stipica brani njegov pokušaj.

46 Halilović je zamijenio Pereiru. Počelo je drugo poluvrijeme u Puli. Ajde Hajduče!

Hajduk je u prvom poluvremenu imao čak 15 udaraca na gol, od toga 10 u okvir. Domaćini su uputili tek jedan udarac.

45+2 Kraj prvog dijela. Hajdukovci su izdominirali prvih 45 minuta susreta i zasluženo drže visoko vodstvo od 3:0.…

45+1 Žuti karton dobio je Bertoša.

45 Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.

44 GOOOOOOOOOOOOL! Ahmed Said Said! Istra - Hajduk 0:3!

42 GOOOOOOOOOOOOL! Ante Erceg! Istra - Hajduk 0:2!

35 Žuti karton dobio je Borja Lopez.

28 Memolla je tukao prizemnim udarcem s 22 metra, udarac je dirao nekog u bloku Istre i otišao u korner.

23 Udarac Tome Bašića Ivušić odbija u korner.

20 Hamza je sada okušao udarac s 25 metara, ravno u Ivušića.

13 Čuljak je dobio žuti karton zbog napucavanja lopte nakon dosuđenog prekršaja.

11 Toma je ponovno u akciji, pucao je snažno s 25 metara, ravno u Ivušića koji nije bio baš siguran u primanju lopte.

10 Lijepi ubačaj Tome Bašića s lijeve strane dočekao je Said koji je efektno škaricama pokušao s 12 metara, preko gola

8 GOOOOOOOOOOOOL! Borja Lopez! Istra - Hajduk 0:1!

7 Erceg je srušen na lijevoj strani, uz sam rub kaznenog prostora. Slobodan udarac za Hajduk.

100. nastup u Hajdukovom dresu upisao je Fran Tudor. Čestitamo!

1 Utakmica je počela. Ajde Hajduče!

0 Prije početka dvoboja održana je minuta šutnje za sjećanje na sve poginule žrtve Vukovara i Škabrnje. Neka im je vječna slava i hvala!