Hajdukovci jedinstveni: Izgubili smo dva boda

12/3/2017 - 07:51 sati
Sve vijesti vezane za temu "Hajduk - Rijeka 1:1 (Poljud, 11/03/2017)"
Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1Split: Hajduk - Rijeka 1:1
Split: Hajduk - Rijeka 1:1

Hajdukovci su jučer odigrali odličnu utakmicu, dominirali većim dijelom susreta protiv vodeće momčadi lige, no Riječani su golom iz penala uspjeli doći do boda. Strijelac pogotka za Hajduk, Hamza Barry, započeo je akciju kod pogotka, iskoristio grešku obrane gostiju i zabio u nebranjeni dio mreže. Odlična izvedba njegove momčadi na koncu nije rezultirala osvajanjem sva tri boda. Dvadesetdvogodišnji veznjak Hajduka koji je ovaj tjedan dobio poziv za reprezentaciju nakon susreta je rekao:

Na koncu nisam zadovoljan bodom. Od prve minute htjeli smo pobjedu, a na kraju smo primili gol iz penala. Vidjeli ste da smo igrali jako dobro i motivirano od samog početka dvoboja. Rijeka je imala sreće i dobila bod, a to nije ono što smo htjeli. Idemo dalje, nadam se da ćemo nastaviti u ovakvom stilu, ovakve izvedbe su nam dobar poticaj za dalje.

Sličnog razmišljanja je i najbolji strijelac Bijelih ove sezone, Marko Futacs kojemu je samo pogodak nedostajao u jučerašnjem srazu. Marko je odigrao fantastičnu utakmicu, stvarao velike probleme riječkim stoperima i samo je pogodak nedostajao da zaokruži fantastičnu izvedbu, no vratar Rijeke Andrej Prskalo zaustavio je vrlo dobre pokušaje Hajdukovog napadača:

- Vrlo sam tužan nakon, imali smo veliku šansu pobijediti. Bili smo puno bolji protivnik od Rijeke koji prvo poluvrijeme napravili ništa, pritiskali smo ih po cijelom terenu i praktički im nismo ''dali disati''. U drugom su imali neke prilike, ne baš tako velike. Bili smo motivirani, igrali smo kao momčad. Imao sam veliku šansu u drugom poluvremenu za 2:0, no njihov vratar je dobro reagirao. Šteta zbog izgubljena dva boda.