• Ibričić 15 46Trebotić
  • Tičinović 59Paraiba

Treneri

-

Nogometaši Hajduka porazili su večeras austrijski Vorwärts iz Steyra (1:3) u sedmoj pripremnoj utakmici pred početak nove sezone. Poveli su Splićani u 15. minuti nakon što je Josip Skoko uposlio Senijada Ibričića koji je zatresao mrežu domaćina. Tomislav Kocijan poravnao je u 25. minuti, a na 1:2 povisio je Marin Tomasov u 56-oj. Tomasov je u 65-oj postavio i konačnih 1:3.

Zaigrao je Hajduk značajno oslabljen, od prve minute u momčadi je bio Nigerijac Eliakwu. Bila je ovo četvrta pobjeda "bijelih" (uz dva remija i jedan poraz) tijekom priprema, a za ponedjeljak je rezerviran povratak u Split.

Susret u Steyru je uživo pratilo oko 3 tisuće gledatelja, a na tribinama su bili i predsjednik Hajduka Mate Peroš i član Uprave Luka Miličić.