Split: Hajduk - Slaven B. 0:1

24/2/2018 - 18:55 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Hajduk - Slaven B. 0:1 (Split, 24/2/2018)"
Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1Hajduk - Slaven B. 0:1

90 Igrat će se pet minuta dodanog vremena

89 Napadaju hajdukovci svim snagama, no lopta ne želi u mrežu.

88 Trebotić van, Arap unutra.

86 Pucao je Caktaš nakon kombinacije s Gyurcsom, ali ravno u gostujućeg vratara.

83 Žuti karton Tičinović.

81 Promjena u gostujućim redovima. Iz igre Delić, u igru Rebernik.

78 Ponovno je Hamza dočekao loptu na 14 metara, ali pucao je ponovno preko vrata.

75 Hamza je nakon slobodnog udarca dočekao loptu na 12 metara, no pucao je visoko preko gola.

73 Crveni karton dobio je Ohandza.

72 Gyurcso je nabacio na glavu Nižića koji puca s 8 metara, ravno u Markovića.

71 Delić je doveo goste u vodstvo udarcem s 14 metara, pogodio je suprotni kut. Hajduk - Slaven Belupo 0:1.

65 Na Poljudu se nalazi 12.360 gledatelja.

63 Posljednja promjena u redovima Hajduk. U igru ulazi Hamza, iz igre Ismajli.

63 Promjena u sastavu Belupa. U igru Brezovec, iz igre Puclin.

56 Ohandza je pao u kaznenom prostoru gostiju, no sudac se nije oglasio.

55 Gyurcso je ubacio u peterac, no ispred Ohandze čisti Kitanovski.

50 Aktivan je Gyurcso u prvih pet minuta igre, centrirao je sada s desne strane, no gostujući vratar hvata loptu.

46 Počelo je drugo poluvrijeme. Ajde Hajduče!

46 Trener Kopić obavio je dvije zamjene tijekom poluvremena. Iz igre su izašli Josip Juranović i Toma Bašić, a ušli su Adam Gyurcso i Mario Tičinović kojima su ovo prve službene minute u Hajdukovom dresu

Počasni krug u poluvremenu susreta Hajduk - Slaven Belupo kao uvertiru u 18. Splitski polumaraton odradilo je 11 polumaratonaca koji su dobili veliki pljesak splitske publike.

45 Kraj prvog poluvremena. Hajduk - Slaven Belupo 0:0.

35 Ivanovski je dobio žuti karton zbog povlačenje Tome Bašića na centru.

33 Delić je ubacio na glavu Ivanovskog koji puca s 12 metara, za malo pored desne vratnice.

31 Caktaš je pucao s 20 metara, nova obrana Slavenovog vratara.

29 Vidović je požutio zbog starta na Fomitschowu.

26 Toma je opalio s 25 metara, Marković brani njegov udarac.

23 Nakon niza kratkih dodavanja Bašić je dao loptu za Saida koji je s ruba kaznenog prostora gađao gornji desni kut, ali nije bio dovoljno precizan.

20 Savvas je uputio dugu loptu na Juranovića koji se ubacio u prostor i centrirao do Ohandze koji je atraktivno pokušao zabiti, ali lopta završava pored gola.

17 Caktaš je pucao iz slobodnog udarca s 25 metara, pored vratnice.

16 Ponovno je Fomitschow zaprijetio Markoviću, ovaj put volejem s 18 metara nakon slobodnog udarca Bijelih, no vratar Slaven uspio je obraniti novi pokušaj Hajdukovog lijevog beka.

9 Goda je s desne strane prizemno ubacio do Doležala koji s pet metara puca pored desne vratnice.

7 Prijete i gosti na drugoj strani, Puclin je dobio loptu i pokušao ubaciti u peterac, no Ismajli je na mjestu.

6 Nakon sjajno odrađene kontre Bijelih Caktaš je proslijedio loptu Fomitschowa koji u trku puca s 12 metara iskosa, Marković odbija u korner.