• Čop 46Vukušić 74
  • Livaja 46An. Sharbini

Treneri

Rafael Gil - Edoardo Reja

Pobjedom su nogometaši Hajduka krenuli u 2010. godinu. U prvoj pripremnoj utakmici u Marbelli stavili su nad Malagom B rezultatom 3:1.

Igrao je Edoardo Reja s dvije različite momčadi u svakom od poluvremena, jedna je "izgubila" 1:0, ona u nastavka dala sva tri gola...

Poveli su nogometaši Malage B nakon što je u 10. minuti zabio Monda poslije ubačaja s boka... Splićani su uzvratili s nekoliko izrazitih prigoda, bili bolji suparnik, no na poluvrijeme se otišlo s 1:0 za Malagu.

Nakon asistencije Anasa Vukušić je najprije poravnao u 74-oj. Iz lijepe akcije Ibričića i Ahmada Lendrić je u 84-oj doveo Bijele u vodstvo. U 87. minuti je Cela iz kaznenog udarca pogodio gredu, da bi "točku na i" Hajdukove pobjede u posljednjim trenucima igre stavio Ahmad Sharbini nakon što ga je uposlio Anas.