Hajduk II u gostima pobijedio Val s 2:1

29/11/2015 - 18:12 sati
Autor: Frane Grgurević

Hajduk II je u 17. kolu Treće HNL Jug, na igralištu 'Vukovar' u Kaštel Starome, upisao pobjedu od 2:1 protiv Vala.

Utakmica je započela minutom šutnje za  preminulu legendu Hajduka Ivicu Hlevnjaka

Bijeli su poveli u 25. minuti, kada je na dodavanje Mastelića precizan bio Relota.  Domaći su izjednačili u 76. minuti, a strijelac je bio Grubić.  Kada se već činilo kako utakmica ide prema miroljubivom ishodu, Ante Sršen je u 86. minuti preciznim udarcem donio pobjedu bijelima.

Trener Mario Osibov u posljednjem jesenskom ogledu izveo je sljedeći sastav: Grbić, Relota, Čeko, Franić, Domej, Sršen, J. Bašić (od 90. Luetić), Delić (od 79. Krajina), Mastelić (od 89. A. Kovačević st.), Simonović, Puljić.

Slijedi zimska pauza, a prvenstvo se nastavlja 5. ožujka, kada će Hajduk gostovati kod Zmaja, u Blatu na Korčuli.