Hajduk II u borbi za 3. mjesto Memorijalnog turnira Andrija Anković

12/2/2017 - 07:55 sati

Druga momčad Hajduka nije se uspjela plasirati u finale Memorijalnog turnira Andrija Anković u Gabeli.

Igrači trenera Marka Loze prvog dana turnira poraženi su od aktualnog prvaka BiH Premijer lige HŠK Zrinjski rezultatom 2:1. Hajduk je poveo golom Nicholasa Llanosa u 9. minuti susreta. Hajdukov igrač oduzeo je loptu na protivničkoj polovici i prekrasnim lobom svladao protivničkog vratara. Zrinjski je izjednačio samo dvije minute poslije preko Filipovića. Pobjedu Zrinjskom donosi Mešanović iz jedanaesterca u 77. minuti.

Bijeli su nastupili u sljedećem sastavu: Gujić, Šuto, Vojković, Cetina, Milić (od 62. Budalić), Bubalo (od 69. Simonović), Jandrek, Llanos, Jurić, Pasariček, Rapaić (od 69. Mrkonjić).

Prije početka utakmice, kapetan momčadi Zvonimir Milić u ime Kluba je položio buket cvijeća na spomen ploči koja je u čast Andrije Ankovića postavljena na stadionu GOŠK-a.

U drugom susretu Gorica je izborila plasman u finale boljim izvođejem jedanaesteraca protiv GOŠK - a, nakon 90 minuta rezultat je bio 2:2.

U nedjelju će Hajduk protiv domaćeg GOŠK - a odigrati utakmicu za 3. mjesto, a početak dvoboja je u 13 sati.