Hajduk II poražen u Zmijavcima

28/9/2016 - 17:57 sati
Hajduk II

Nogometaši Hajduka II poraženi su u Zmijavcima od domaćina Croatije rezultatom 2:1 u 7. kolu 3. HNL jug. Unatoč inicijativi na terenu, druga momčad Hajduka nije uspjela odnijeti bodove iz Zmijavaca.

Domaćini su poveli u 17. minuti golom Mrkonjića, a Vojković je izjednačio u 28. sjajnim udarcem sa 16 metara nakon asistencije Kalika. Pobjedu Croatiji donio je Mrkonjić u 43. minuti. Do kraja susreta momčad Marka Loze i Vika Lalića nije uspjela postići pogodak i bodovi su ostali u Zmijavcima.

Nakon sedam odigranih kola Hajduk II ima 13 osvojenih bodova, a u idućem kolu druga momčad Bijelih u subotu na Poljudu dočekuje RNK Zmaj iz Makarske.

Hajduk II nastupio je u sljedećem sastavu: Grbić, Relota (od 37. Budalić), Jozić (od 46. Jurić), Milić, Kvesić, Pejić, Hairlahović, Jandrek, Kalik (od 55. Rapaić), Vojković, Mastelić.