Sudac: Ante Čuljak (Zagreb)
Strijelci: 1:0 Astafei (40.), 2:0 Ljubisavljević (49.), 3:0 Ojamaa (89.)

GORICA: Kahlina, Čagalj, Matošević (od 46. Ojamaa), Jančetić, Dvorneković (od 82. Špičić), Ljubisavljević, Žutić, Astafei, Maslowski, Krsnik (od 73. Atiemwen), Marina.

Hajduk II: Ljubić, Bašić (od 72. Relota), Šuto, Batarelo, Bradarić, Pasariček, S. Jurić, Nejašmić, Teklić (od 78. Sahiti), Delić, D.Jurić (od 62. Kreković)

Hajduk II poražen je na otvaranju proljetnog dijela sezone Druge HNL na gostovanju kod Gorice rezultatom 3:0. Momčad Siniše Oreščanina dobro je ušla u utakmicu protiv drugoplasirane momčadi lige, većim dijelom prvog poluvremena Bijeli su bili bolja momčad, međutim rumunjski napadač  Victor Astafei je u 40. minuti iskoristio dodavanje Adama Maslowskog i s 12 metara iz okreta zatresao mrežu Marina Ljubića

U nastavku je Gorica preuzela inicijativu, imala je domaća momčad još nekoliko izglednih prilika, a jednu od njih iskoristila je u 49. minuti. Maslowski je izveo korner, Nemanja Ljubisavljević je bio najviši u skoku i s nekih osam metara glavom pogodio za povećanje vodstva.

Do kraja je Gorica imala još dvije dobre prilike, a kod Bijelih je najveću opasnost kreirao Ivan Delić u 63. minuti kada se sjajnom varkom oslobodio svog čuvara i uputio dobar udarac, međutim sjajnom obranom istaknuo se vratar domaćih Kristijan Kahlina.

I u samom finišu utakmice kada je Hajduk pokušavao smanjiti rezultat domaći su brzim kontranapadom prenijeli loptu do Henrika Ojamae koji se na dvadesetak metara namjestio na udarac i odmjerenim udarcem pogodio lijevi kut Hajdukovih vrata.

U sljedećem susretu Hajduk II u srijedu dočekuje Solin na Poljudu.