Datum: 19/5/2018
Suci: Ivana Martinčić (Koprivnica)
Hajduk II poražen od Kustošije u posljednjoj utakmici sezone

19/5/2018 - 16:15 sati
Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0Kustošija - Hajduk 2:0
Kustošija - Hajduk 2:0

KUSTOŠIJA - HAJDUK II 2:0
33. kolo Druge HNL
Igralište: Kustošija
Gledatelja: 500
Sutkinja: Ivana Martinčić (Koprivnica)
Strijelci: 1:0 Bjelanović (47), 2:0 Lovrić (54)

Kustošija: Berković, Šimunić, Topić (od 73. Kim), Bjelanović, Deak, Pantalon, Stanić (od 84. Močilac) Al Tharwan, Biškup (od 68. Sabolović), Cmrečnjak, Lovrić. #HŽV

Hajduk II: Ljubić (od 42. Gujić), Relota, Šuto, Batarelo, Ciprić, S. Jurić, Ćurić (od 47. D. Jurić), Pasariček, Sahiti, Teklić (od 69. Deliu), Delić.

Hajdukova druga momčad poražena je u posljednjoj utakmici sezone na gostovanju kod Kustošije rezultatom 2:0. Ovaj susret bio je lišen rezultatskog značaja, a trener Siniša Oreščanin imao je samo pet zamjena na raspolaganju.

Prvu priliku na utakmici imali su Bijeli već u 4. minuti susreta, Tonio Teklić je povukao kontru s centra, predao je Ivanu Deliću koji je tukao s nekih 14 metara, međutim otišlo je to ravno u vratara Carla Berkovića

Nakon toga domaći sastav je preuzeo inicijativu, Marko Bjelanović je najprije u 18 minuti susreta udarcem s 13 metara pogodio vanjski dio mreže, a potom je i Kristijan Lovrić uputio nekoliko udaraca koji nisu pogodili okvir gola.

Pred sam kraj prvog dijela Ivan Al Tharwan je napravio odličan prodor po desnoj strani, sjurio se prema Hajdukovim vratima, ali Marin Ljubić se požrtvovno bacio pred njega i spriječio pogodak. Vratar Bijelih je pri tom dobio neugodan udarac zbog kojeg nije mogao nastaviti igru te ga je zamijenio Patrik Gujić

Kustošija je do vodstva došla odmah na početku drugog dijela, Al Tharwan je ubacio s desne strane u gužvu pred vrata Bijelih, a Bjelanović je nekako uspio ugurati loptu pored Mate Šute i Gujića.

Već u 54. minuti domaćin je poveo s 2:0, presječen je napad Bijelih na sredini terena, lopta je brzo došla na desnu stranu do usamljenog Lovrića koji s 14 metara pogađa pored nemoćnog Gujića.

Nakon toga splasnuo je intenzitet utakmice, vidjeli smo još tek dva solidna udarca Luke Pasaričeka s dvadesetak metara, međutim rezultat se do kraja nije mijenjao.

Hajduk II na koncu je završio sezone na petom mjestu Druge HNL.