Hajduk II pobijedio stobrečkog Primorca s 3:1

18/3/2017 - 17:25 sati
Hajduk II
Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1Hajduk II - Primorac (S) 3:1
Hajduk II - Primorac (S) 3:1

HAJDUK II - PRIMORAC (S) 3:1
Utakmica 20. kola Treće HNL Jug
Split, pomoćni teren stadiona Poljud
Gledatelja: 300
Sudac: Robin Bojo (Zadar)
Strijelci: 1:0 Šuto (11.), 2:0 Teklić (29.), 3:0 Pasariček (37.), 3:1 Barać (89.)

HAJDUK II: Letica, Šuto, Bosančić, Batarelo, M.L. Vojković, Pasariček (od 62. Llanos), Šeparović, Kalik (od 70. Prtajin), Teklić (od 46. Mrkonjić), Jandrek (c.) Jurić.
PRIMORAC (S): Karin, A. Barać, Bakić (od 46. Jurjević-Škopinić), Župan, F. Barać, Boban, Šerić, Ožegović, Ivanišević, Visković, Ćerdić.

U 20. kolu 3. HNL Jug,  Hajduk II pobijedio je momčad stobrečkog Primorca s 3:1. Igrači trenera Marka Loze sve su riješili u prvih 45. minuta.

Mate Šuto Bijele je doveo u vodstvo u 12. minuti, nakon kornera koji je izborio Toni Jurić. Udarac iz kuta izveo je Tonio Teklić, a Šuto na prvoj stativi bio najspretniji i ubacio loptu u mrežu. Teklić je u 29. minuti povećao vodstvo domaćih. Luka Pasariček odlično je prošao po desnoj strani i prizemno ubacio, a Hajdukova jedanaestica spretno trese mrežu gostiju. Treći gol u 37. minuti bila je minijatura Pasaričeka koji je primio loptu u šesnaestercu i onda je precizno vanjskim dijelom kopačke plasirao tik uz desnu vratnicu gola gostiju.

Gosti su prvi put zaprijetili u 40. minuti, ali je koncentriran bio Mario Lovre Vojković. Upravo Vojković je u suradnji s drugim bočnim Šutom, kreirao posljednju priliku Bijelih u prvom dijelu, no manjkalo je preciznosti u završnom udarcu.

U drugom dijelu Hajduk II i dalje je prijetio preko bokova, a u završnici je dva puta s distance pokušao Nicholas Llanos. Gosti su počasni pogodak postigli u samom finišu, Frane Barać je povukao kontru i odličnim udarcem s dvadesetak metara zakucao loptu u mrežu.

Hajduk je ostao na čelu ljestvice, a u sljedećem kolu očekuje ga gostovanje kod Vala u Kaštel Starome.