Hajduk II pobijedio OSK rezultatom 2:1

10/2/2016 - 17:52 sati
Autor: Frano Grgurević

Hajduk II odigrao je drugu prijateljsku utakmicu u zimskoj pauzi.

Momčad Maria Osibova gostovala je u Otoku kod OSK - a, te upisala pobjedu od 2:1. Strijelci za bijele bili su Ivan Delić u 25. i Ivan Mamut u 86. minuti, dok je počasni gol za domaćina postigao Milanović Trapo u 88. minuti.

Trener Mario Osibov na utakmici je koristio 21 igrača, u prvom dijelu nastupili su: Marin Ljubić,  Hrvoje Relota,  Toni  Žile,  Josip Jozić,  Ardian Ismaili,  Ante Kraljević,  Robert  Jandrek,  Nicholas Llanos,  Ivan Delić, Hanson Boakai i Frane Vojković

U nastavku za bijele su igrali: Marin Ljubić AnteVrljičak,  Petar Lela, Ermin Imamović,  Dominik Perković, Ante Sršen, Ante Kovačević, Josip Buljan, Ivan Mamut, Ivan Jović i Vlado Andrijašević.

Sljedeću pripremnu utakmicu Hajduk II odigrat će na Poljudu 14. veljače protiv Šibenika.