Hajduk II pobijedio juniore s 2:1

18/2/2017 - 14:23 sati
Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1
Poljud: Hajduk II - Hajduk (juniori) 2:1

Na novoj umjetnoj travi pomoćnog terena na Poljudu odigrana je prijateljska utakmica Hajduka II i juniora Bijelih.

U vrlo živoj i dinamičnoj utakmici pobjeda je pripala drugoj momčadi Hajduka, konačan rezultat bio je 2:1. Momčad trenera Marka Loze povela je već u petoj minuti preko Ivana Prtajina koji je pokupio jedan otpadak i iz blizine loptu pospremio u mrežu. Crveno-plavi su umalo povisili vodstvo u 14. minuti. Tonio Teklić je odlično izveo slobodni udarac s 18 m, ali se obranom istaknuo Ivan Ninčević

Juniori su do izjednačenja stigli u 22. minuti, nakon nesporazuma u obrani crveno-plavih Karlo Vidović je poentirao iz blizine.

Do poluvremena smo vidjeli po dvije šanse s obje strane. Ninčeviću su prijetili Luka Pasariček i Boris Rapaić, a najopasniji kod juniora bio je Ivan Krajina kojem je vratar Davor Matijaš odlično obranio udarac glavom u 34. minuti, kao i pokušaj iskosa s 18 metara minutu kasnije.

U drugom poluvremenu izvršen je veći broj izmjena u obje momčadi, a odlučujući gol vidjeli smo u 60. minuti. Nakon kornera s lijeve strane Mate Šuto je bio najviši u skoku na drugoj stativi i glavom zatresao mrežu.

Hajduk II nastupio je u sljedećem sastavu: Matijaš (od 48. Gujić), Šuto, Vojković (od 60. Dumančić), Cetina, Budalić, Teklić (od 20. Šeparović, od 46. Ćurić), Jandrek, Llanos, Prtajin, Pasariček (od 86. Simonović), Rapaić (od 60. Deliu).

Trener juniora Mario Despotović odlučio se za sljedeći sastav: Ninčević (od 60. Dujmović), K. Vidović (od 75. Shala), Rakić (od 64. T. Vidović), Batarelo, Maletić, Vuletić (od 60. Mala), Krajina (od 78. Adzemović), Skorup, Barišić, Kovačević (od 66. Sarić), Vujčić (od 60. Topić)