Mjesto: Solin
Datum: 7/10/2017
Hajduk II minimalno poražen u Solinu

7/10/2017 - 18:36 sati
Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0Solin - Hajduk II 1:0

Strijelac: 1:0 Kapetanović (85)

SOLIN: Čagalj, Ninčević, Mrković, Farić (od 73. Žižić), Cicijelj (od 65. Perković), Taraš, Luetić, Batinić, Svalina, Kapetnović, Jurić (od 81. Pavlinović).
HAJDUK II: Grbić, Barišić (od 76. Šeparović), Ismajli, Gruica, Bradarić, Nejašmić, Pasariček, Ćurić, Palaversa (od 66. Skorup), Šego (od 78. Kovačević), Delić

Druga momčad Hajduka doživjela je minimalni poraz od 1:0 na gostovanju u Solinu. Igrači trenera Siniše Oreščanina od 64. minute bili su brojčano inferiorni, jer je zbog drugog žutog kartona u svlačionicu morao Mario Ćurić, a jedini pogodak na utakmici postigao je domaći igrač Luka Kapetanović u 85. minuti.

Prvi dio pripao je domaćinima kojima je pomagao izuzetno jak vjetar u leđa, a mladi hajdukovci teško su po izuzetno lošem terenu razvijali svoju kombinatornu igru. Zabilježili smo tako četiri opasne prilike pred vratima Ive Grbića, najkritičnije je bilo u 34. minuti kada je Deni Jurić odlično šutirao glavom s 10 metara, a Grbić je loptu upućenu pod prečku izbio u korner.

Hajduk II je početkom nastavka povezao igru i počeo koristiti vjetar u leđa, Solinu je u dva navrata zaprijetio Mario Ćurić, bilo je to u 47. i 56. minuti. Osim u prigodama, Ćurić se našao i u nekoliko jačih duela, a sudac Lukša Klaić pokazao mu je dva žuta kartona u razmaku od samo osam minuta i Bijeli su posljednjih pola sata igrali s igračem manje.

U tom periodu postignut je i jedini pogodak na utakmici. Domaćin je dobio slobodan udarac na samom rubu šesnaesterca, Kapetanović je šutirao oko zida, a lopta se odbila od trave i prevarila vratara Bijelih te odsjela u lijevom kutu. Hajduk II je u posljednjih pet minuta sve karte bacio u napad, naprijed je krenuo i stoper Goran Gruica, ali rezultat je ostao nepromijenjen.

U idućem kolu Bijeli već u utorak na Poljudu dočekuju momčad Varaždina.