Golom Demira u sudačkoj nadoknadi Hajduk II pobijedio GOŠK-a 3:2

24/5/2015 - 20:00 sati
Autor: Alen Orlić

Hajdukova druga momčad pobijedila je dubrovački GOŠK s 3:2 u utakmici odigranoj na Poljudu u okviru 32. kola 3. HNL Jug.

Momčad trenera Marija Osibova do pobjede je došla golom Benjamina Demira u sudačkoj nadoknadi nakon uzbudljive utakmice i rezultatskog preokreta.

Gosti su u 19. minuti vodili 0:2, golove su zabili Torbarina i Gavrić, a onda je u samo tri minute, od 31. do 34. Hajduk II zabio izjednačio golovima Llanosa poslije prodora Prskala i odličnim udarcem Bašića

Pobjeda Hajdukove druge momčadi stigla je u sudačkoj nadokandi kada je Demir nakon centašuta Pejića pogodio mrežu gostiju za 3:2.

Hajduk II: Delpont, Čeko (od 88. Demir), Pejić, Domej (od 46. Tomić), Žile, Sršen, Bašić, Llanos (od 70. Basha), Prskalo, Puljić, Mastelić.