Feldkirchen - Hajduk 1:6

7/7/2011 - 21:18 sati

Hajduk: Subašić - James, Vejić, Inoha (Maloča 59), Lima - Tomasov, Andrić, K. Ljubičić (Trebotić 59), Anas - Vuković (Jelavić 59), Vukušić (Ahmad 73)

U trening-utakmici odigranoj u Feldkirchenu nogometaši Hajduka porazili su domaćine s 1:6. Jedini zgoditak primili su igrači Krasimira Balakova iz kaznenog udarca koji je dosuđen nakon vrlo dvojbene situacije.

Poveli su Bijeli golom Anasa, na 0:2 povisio je Vukušić već u sedmoj minuti iz penala. U 30. minuti je već bilo 0:3 (Tomasov), a osam minuta kasnije Regal je s bijele točke smanjio na 1:3. Anas je već početkom nastavka (47.) vratio tri gola prednosti svojoj momčadi, Ahmad je u 76-oj povisio na 1:5, a "točku na i" stavio je Vejić pet minuta prije kraja...