Kustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk IIKustošija - Hajduk II

Sudac: Marko Cestarić, Sisak
Strijelac: 1:0 Ali Tharwan (32.-11m)
Kustošija: Berković, Pavković, Posavec, Hanžek, Šušković, Simeunović (od 72.Deak), Pantalon, Vragolović (od 64. Mihić), Ali Tharwan, Šimunić, Cmrečnjak
Hajduk II: Grbić, Šuto (od 50. Palaversa), Gruica, Batarelo, Bradarić, Nejašmić, Pasariček, Deliu (od 50. Prtajin) Ćurić, Šego, Delić

Druga momčad Bijelih poražena je u gostima kod Kustošije rezultatom 1:0. Slavili su domaćini pogotkom iz jedanaesterca u 32. minuti susreta golom Ivana Ali Tharwana.

Hajduk II odlično je otvorio utakmicu, već u drugoj minuti Michele Šego je dobio lijepu dubinsku loptu, ali je domaći vratar bio brži. Potom je i Kustošija kreirala dvije opasne akcije, nakon čega slijedi pritisak Hajduka II. Bijeli su zaprijetili s nekoliko uzastopnih ubačaja, a potom je Mate Šuto u 28. minuti utrčao u prazan prostor, ali je vratar Carlo Berković istrčao na vrijeme. Ključni trenutak utakmice dogodio se u 32. minuti, Ivica Batarelo je u šesnaestercu startao na Tomislava Hanžeka, a sudac Marko Cestarić je pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Ali Tharvan koji je precizno pogodio lijevi kut Grbićevih vrata.

Hajduk II je i u drugom poluvremenu imao inicijativu, ali su domaćini otklanjali sve opasnosti bez većih neugodnosti. Izdvojiti treba lijepe udarce Darka Nejašmića i Marija Ćurića te sjajan prodor Ivana Delića na kojeg su grubo startala tri protivnička igrača. Posljednji pokušaj Bijelih bio je i najopasniji, Ivan Prtajin je u 88. minuti bio sam na pet metara od domaćeg gola, ali mu je vratar Berković skratio kut i spasio svoju mrežu i pobjedu domaćina.