Bijeli ove sezone protiv Lokomotive osvojili 10 od 12 bodova

21/4/2014 - 22:26 sati
Prva momčad
Sve vijesti vezane za temu "Hajduk - Lokomotiva (Poljud, 26. travnja - 3:3)"

Hajduk je remizirao s Lokomotivom 2:2, imao i 2:0 u 52. minuti, no dvije velike pogreške vratile su Zagrepčane u igru. Najprije ona nakon kornera kod gola za 2:1, pa potom i isključenje. Imali su Bijeli najveći dio drugog dijela, pola sata, igrača manje.

Ukupno, osvojili su danas Bijeli deseti od 12 mogućih ovosezonskih bodova protiv momčadi Tomislava Ivkovića. Lokomotiva je u četiri utakmice ove sezone momčadi Igora Tudora otkinula samo jedan (od 12 mogućih). U 52. minuti se činilo da neće ni do tog jednoga...

Ipak Hajduk je ovim remijem stigao Rijeci na četiri boda zaostatka, četiri su kola do kraja. Bijeli su ispred RNK Split devet bodova. U subotu će Hajduk gostovati kod Slaven Belupa, Rijeka je u nedjelju u Parku mladeži. Još je puno uzbuđenja pred nama!